Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (2024)

Table of Contents
Popraw wgląd we flotę z naszą aplikacją do monitorowania pojazdów Zrób więcej, używając mniej zasobów Zobacz status i historię tras wszystkich pojazdów Monitoruj zmiany wydajności swojej floty za pomocą GPS Zdobądź wsparcie, którego potrzebujesz Pomóż swojemu zespołowi ulepszyć nawyki za kierownicą dzięki monitoringowi gps Blokada rozrusznika Aplikacja mobilna Spotlight Przydatne zasoby Często zadawane pytania Nie za bardzo lubimy się z nowinkami technologicznymi. Czy monitoring GPS od Verizon Connect jest łatwy w użyciu ? Czy potrzebujemy drogiego sprzętu komputerowego ? Czy będę całymi dniami czytał raporty z monitoringu ? W czym wasze oprogramowanie różni się od tego, które oferują inni dostawcy? Skąd mam wiedzieć, czy to jest rozwiązanie odpowiednie dla mojej firmy ? Jak moi kierowcy zareagują na monitoring GPS ? Co jeśli zmienią się moje potrzeby ? Funkcjonalności Mapa wszystkich pojazdów Śledzenie pojazdów w czasie zbliżonym do rzeczywistego Odtwarzanie trasy Wirtualne granice obszarów Dane o ruchu z Map Google Widok ulicy i satelitarny Google Aplikacja Manager Raporty Blokada rozrusznika Cyfrowy tachograf – łatwo zachowaj zgodność z przepisami Oprogramowanie GPS do namierzania sprzętu Integracja kart paliwowych Dowód dostawy Alerty Przypisanie kierowcy do pojazdów Urządzenia śledzące GPS typu plug & play Przewodowe urządzenia śledzące GPS Aplikacja mobilna dla kierowców Engine Connect Planowanie serwisu pojazdu Pulpity wskaźników floty Ewidencja przebiegu pojazdów dla celów VAT Grupy pojazdów i kierowców Ograniczenia prędkości Uprawnienia kierowcy

Strona głównaRozwiązaniaMonitoring GPS pojazdów

Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (1)

Popraw wgląd we flotę z naszą aplikacją do monitorowania pojazdów

Uzyskaj 360-stopniowy widok tego, jak jest eksploatowana Twoja flota -niemal w czasie rzeczywistym. Może ci to pomóc obniżyć koszty, zwiększyćwydajność, kontrolować terminy konserwacji pojazdów i wykorzystywać domaksimum każdy dzień roboczy.

Ciężko jest kontrolować wszystko, co w danym momencie rzeczywiście dziejesię w terenie. Trudność ta może oznaczać stracone okazje, niską produktywnośćlub zbędne koszty. A najczęściej – wszystko naraz.

Możemy pomóc Ci to zmienić dzięki pełnemu, wszechstronnemu wglądowi wcodzienne aktywności Twojej floty. Dzięki monitoringowi GPS zobaczysz niemalw czasie rzeczywistym, co dzieje się w terenie i jak wygląda sytuacja Twoichkierowców. Skuteczniej dysponuj pojazdami, usprawnij obsługę klienta i skróćczas poświęcony na aktualizację ze strony pracowników. Zyskaj zdolnośćnatychmiastowej reakcji w obliczu każdego wyzwania.

Poznaj cenęUmów się na prezentację

Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (2)

Zrób więcej, używając mniej zasobów

Lepsza widoczność floty pozwala podsumować to, w jaki sposób sąwykorzystywane Twoje pojazdy i na ile efektywni są Twoi pracownicy mobilni.Nasze rozwiązanie do monitoringu floty GPS może pomóc odkryć ukryte koszty,jednocześnie ukazując obszary, gdzie istnieje potencjał do zwiększeniawydajności.

Poznaj cenęUmów się na prezentację

Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (3)

Zobacz status i historię tras wszystkich pojazdów

Mapy o wysokiej rozdzielczości, dzięki którym możesz podglądać większe lubbardzo szczegółowe obszary, zapewniają proste, ale potężne rozwiązanie domonitoringu floty:

 • przyczyniają się do zmniejszenia zużycia paliwa
 • pokazują precyzyjny przewidywany czas przybycia
 • pozwalają na monitorowanie stanu pojazdów
 • sprawiają, że masz na oku wszystkich pracowników mobilnych i pojazdy.

Poznaj cenęUmów się na prezentację

Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (4)

Monitoruj zmiany wydajności swojej floty za pomocą GPS

Zobacz ważne tendencje i trendy w zachowaniach danych kierowców, zespołówlub całej floty. Nasze konfigurowalne tablice rozdzielcze ułatwiająsprawdzanie swoich postępów względem KPI lub wykorzystanego budżetu, zwykorzystaniem analityki floty opartej na danych z ostatniej chwili.

Dowiedz się więcej

Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (5)

Zdobądź wsparcie, którego potrzebujesz

Od planowania do implementacji, przez szkolenia, jesteśmy tu po to, byulepszyć twoje wyniki, zwrot z inwestycji w system monitoringu GPS i zysk.

Poznaj cenęUmów się na prezentację

Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (6)

Pomóż swojemu zespołowi ulepszyć nawyki za kierownicą dzięki monitoringowi gps

Użyj sygnalizacji w kabinach pojazdów, aby pomóc swoim kierowcom wykonywaćzadania najlepiej, jak umieją. Kierowcy mogą też współzawodniczyć międzysobą w rankingu bezpiecznej, ekonomicznej i wydajnej jazdy.

Poznaj cenęUmów się na prezentację

Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (7)

Blokada rozrusznika

Funkcja Immobilisation w systemie Reveal pozwala użytkownikom na bezpieczne,zdalne zablokowanie pojazdu ze swojej floty, aby pomóc w jego odzyskaniu izredukować jego bezprawne użycie. Pojazd zostanie unieruchomiony dopierowtedy, gdy się zatrzyma, co pozwala na zachowanie bezpieczeństwa kierowcy.

Dowiedz się więcej

Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (8)

Aplikacja mobilna Spotlight

Nasza mobilna aplikacja GPS umożliwia monitorowanie floty pojazdówsłużbowych - gdziekolwiek jesteś.1Wyświetlaj pojazdy i sprzęt na mapie na żywo, lokalizuj kierowców,przeglądaj aktywności pojazdu i historię tras oraz otrzymuj powiadomieniao zachowaniach kierowców.

Poznaj cenęUmów się na prezentację

Przydatne zasoby

Zobacz wszystkie

Bezpieczeństwo i ochrona Infografiki: Jakie cele zostały osiągnięte po wdrożeniu rozwiązania... Technologia flotowa jest jednym z najlepszych sprzymierzeńców firm w osiąganiu wyników i budowaniu stabilności. Technologia... Przeczytaj więcej
Zarządzanie pojazdami i wyposażeniem Verizon Connect w firmie Rekord – nadzorowanie 150 pojazdów... Przewiezienie i rozstawienie całego kompleksu dla amerykańskich żołnierzy, mobilnego boiska sportowego czy zaplecza Open’er... Przeczytaj więcej
Zarządzanie przedsiębiorstwem 21 raportów, które mogą zmienić Twoją flotę Użyteczne wnioski z danych telematycznych, które mogą pomóc w optymalizacji Twojej floty Przeczytaj więcej
Bezpieczeństwo i ochrona Infografiki: Jakie cele zostały osiągnięte po wdrożeniu rozwiązania... Technologia flotowa jest jednym z najlepszych sprzymierzeńców firm w osiąganiu wyników i budowaniu stabilności. Technologia... Przeczytaj więcej
Zarządzanie pojazdami i wyposażeniem Verizon Connect w firmie Rekord – nadzorowanie 150 pojazdów... Przewiezienie i rozstawienie całego kompleksu dla amerykańskich żołnierzy, mobilnego boiska sportowego czy zaplecza Open’er... Przeczytaj więcej
Zarządzanie przedsiębiorstwem 21 raportów, które mogą zmienić Twoją flotę Użyteczne wnioski z danych telematycznych, które mogą pomóc w optymalizacji Twojej floty Przeczytaj więcej

  Często zadawane pytania

  Nie za bardzo lubimy się z nowinkami technologicznymi. Czy monitoring GPS od Verizon Connect jest łatwy w użyciu ?

  Ciężko pracujemy nad tym, aby nasze oprogramowanie było estetyczne, łatwew użyciu i skupiało się na tym, aby pomóc ci w pracy. Po dołączeniu do nasprzeprowadzimy Cię przez każdy krok procesu implementacji systemumonitorowania floty i damy Ci dostęp do mnóstwa materiałów szkoleniowych.

  Posiadamy tez lokalne działy wsparcia, które mogą Ci pomóc telefonicznielub za pomocą e-maili.

  Tak, to potężne oprogramowanie z mnóstwem funkcjonalności, ale jest teżzaprojektowane tak, aby było szybkie i proste w użyciu dla każdego, ktochce mieć wszystko podane jak na dłoni.

  Czy potrzebujemy drogiego sprzętu komputerowego ?

  Nie, nasza aplikacja jest udostępniana użytkownikom przez Internet. Jedyprzeglądarką.

  Możesz również używać urządzeń opartych na systemie Android czy iOS,aby uzyskać główne informacje o Twojej flocie i codziennych zadaniach.

  Czy będę całymi dniami czytał raporty z monitoringu ?

  Tylko, jeśli bardzo tego chcesz. Nasze oprogramowanie oferuje spororozwiązań dla menedżerów, którzy sami są ciągle w ruchu - aplikacje natelefon, powiadomienia. Otrzymasz szybki dostęp do całego szeregunajważniejszych informacji na temat bieżącego stanu monitorowanej floty,gdziekolwiek akurat jesteś.

  W czym wasze oprogramowanie różni się od tego, które oferują inni dostawcy?

  Istnieje wielu dostawców monitoringu GPS, którzy oferują tylko jednąfunkcję. To znaczy, że jeśli potrzebujesz kompleksowanego rozwiązania -optymalizacji tras, organizowania czasu pracy - musisz jeszce raz przejśćprzez cały proces implementacji kolejnego rozwiązania. A jeśli chceszpołączyć dane ze wszystkich tych narzędzi, to jeszcze inna historia.

  Verizon Connect jest jednym z niewielu usługodawców, którzy mogą Cipozwolić na kompleksowe zarządzanie flotą teraz i w przyszłości.

  Skąd mam wiedzieć, czy to jest rozwiązanie odpowiednie dla mojej firmy ?

  Zadawaj nam mnóstwo pytań! Prezentacja online to świetna okazja, żeby tozrobić. Umów się na nią nawet jeszcze dziś. Nasz monitoring GPS jestzaprojektowany tak, aby dostosować się do wyjątkowych potrzeb firm zróżnych branż, różnej wielkości, na całym świecie.

  Jak moi kierowcy zareagują na monitoring GPS ?

  W większości przypadków zależy to od tego, dlaczego chcesz używaćmonitoringu i jak wytłumaczysz to kierowcom. Jesli chcesz zwiększyćefektywność, bezpieczeństwo kierowców i zasobów, a przy tym pomóckierowcom wykonywać ich pracę przy mniejszej ilości papierkowej robotyi telefonów, większość pracowników to zrozumie. Docenią też to, że dbaszo kondycję finansową firmy i bezpieczeństwo ich zatrudnienia. Jeśliuważają, że robisz to wyłącznie dlatego, że im nie ufasz, mogą nie byćtacy chętni do zmian.

  Co jeśli zmienią się moje potrzeby ?

  Rozumiemy, że Twój biznes się rozwija, a nasze oprogramowanie musi siędo tego dostosowywać. Nasza platforma jest elastyczna i pozwala nadodawanie z czasem nowych funkcji. Po prostu skontaktuj się ze swoimCustomer Success Managerem i przedyskutuj z nim swoje nowe potrzeby.

  Funkcjonalności

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (9)

  Mapa wszystkich pojazdów

  Mapa online, na której widać lokalizację śledzonego pojazdu, a także jego stan i aktualną prędkość.

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (10)

  Śledzenie pojazdów w czasie zbliżonym do rzeczywistego

  Wyświetlanie lokalizacji GPS oraz prędkości pojazdów w czasie zbliżonym do rzeczywistego. Aktualizacja danych następuje co 90 sekund.

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (11)

  Odtwarzanie trasy

  Możliwość analizowania ruchu pojazdu i postojów lub odtworzenia przejechanej trasy.

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (12)

  Wirtualne granice obszarów

  Otrzymywanie alertów dotyczących konkretnych lokalizacji i godzin.

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (13)

  Dane o ruchu z Map Google

  Możliwość wyświetlania danych o ruchu drogowym z systemów Google w czasie zbliżonym do rzeczywistego.

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (14)

  Widok ulicy i satelitarny Google

  Możliwosć korzystania z widoku ulicy lub satelitarnego w trybie mapy.

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (15)

  Aplikacja Manager

  Aplikacja mobilna pozwalająca menedżerom ustalać położenie sprzętu i organizować pracę kierowców w czasie zbliżonym do rzeczywistego.

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (16)

  Raporty

  Pozyskiwanie danych na żądanie, w tym liczby dziennie przejechanych kilometrów, zużycia paliwa, informacji o przekraczaniu dopuszczalnej prędkości i czasów przybycia.

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (17)

  Blokada rozrusznika

  Funkcja Immobilisation pozwala na bezpieczne, zdalne zablokowanie pojazdu ze swojej floty, aby pomóc w jego odzyskaniu i zredukować jego bezprawne użycie.

  Dowiedz się więcej

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (18)

  Cyfrowy tachograf – łatwo zachowaj zgodność z przepisami

  Zdalnie pobieraj dane i sprawdzaj aktualny status kierowców.

  Dowiedz się więcej

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (19)

  Oprogramowanie GPS do namierzania sprzętu

  Znajduj szybciej naczepy, sprzęt i inne zasoby. Używaj ich wydajniej i lepiej o nie dbaj.

  Dowiedz się więcej

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (20)

  Integracja kart paliwowych

  Opcja śledzenia wykorzystania kart paliwowych oraz automatyczne wykrywanie podejrzanych transakcji.

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (21)

  Dowód dostawy

  Opcja weryfikowania lokalizacji w oparciu o dane GPS w celu potwierdzenia dostawy lub przybycia na miejsce określone w zleceniu.

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (22)

  Alerty

  Możliwość korzystania z alertów SMS lub e-mail o najważniejszych zdarzeniach, takich jak przekroczenie prędkości lub nadmierne korzystanie z biegu jałowego.

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (23)

  Przypisanie kierowcy do pojazdów

  Możliwość pobierania raportów o aktywności pojazdu i wydajności poszczególnych kierowców dzięki brelokom (identyfikatorom kierowców).

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (24)

  Urządzenia śledzące GPS typu plug & play

  Łatwa aktywacja pojazdów z roku 1996 lub nowszych z portem OBD-II.

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (25)

  Przewodowe urządzenia śledzące GPS

  Możliwość zamontowania w ukrytym miejscu w pojeździe. Montaż musi zostać przeprowadzony przez wykwalifikowanego technika.

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (26)

  Aplikacja mobilna dla kierowców

  Aplikacja mobilna, która pomaga utrzymać wydajność kierowców, ostrzega ich o zdarzeniach o znaczeniu krytycznym i pozwala utrzymać kontakt z biurem.

  Dowiedz się więcej

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (27)

  Engine Connect

  Dzięki Engine Connect monitoruj zużycie paliwa i otrzymuj powiadomienia o usterkach pojazdów. cta: [Dowiedz się więcej, “/pl/funkcjonalnosci/engine-connect/”]

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (28)

  Planowanie serwisu pojazdu

  Ustawianie przypomnień o serwisie pojazdów na podstawie kalendarza lub interwałów przebiegu.

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (29)

  Pulpity wskaźników floty

  Przeglądanie parametrów wydajności floty, które ułatwia identyfikację obszarów potencjalnych oszczędności.

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (30)

  Ewidencja przebiegu pojazdów dla celów VAT

  W łatwy, zautomatyzowany sposób prowadź kilometrówkę dla celów VAT.

  Dowiedz się więcej

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (31)

  Grupy pojazdów i kierowców

  Ułatwione zarządzanie flotą i dopasowywanie jej do struktury organizacji.

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (32)

  Ograniczenia prędkości

  Dostęp do informacji o ograniczeniach prędkości na trasach Twoich kierowców.

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (33)

  Uprawnienia kierowcy

  Możliwość zabezpieczenia poufnych informacji i przyznawania różnych poziomów uprawnień poszczególnym kierowcom.

  Monitoring GPS pojazdów | Verizon Connect Polska (2024)
  Top Articles
  Latest Posts
  Article information

  Author: Prof. Nancy Dach

  Last Updated:

  Views: 6059

  Rating: 4.7 / 5 (57 voted)

  Reviews: 80% of readers found this page helpful

  Author information

  Name: Prof. Nancy Dach

  Birthday: 1993-08-23

  Address: 569 Waelchi Ports, South Blainebury, LA 11589

  Phone: +9958996486049

  Job: Sales Manager

  Hobby: Web surfing, Scuba diving, Mountaineering, Writing, Sailing, Dance, Blacksmithing

  Introduction: My name is Prof. Nancy Dach, I am a lively, joyous, courageous, lovely, tender, charming, open person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.